Αγωνιστική περίοδος 2022 - 2023

1η αγωνιστική   Κυριακή 13/11/2022 / 15:00

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 1-0

ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ 2-0
ΑΟΑΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ 1-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 2-0 Δευτέρα 14/11/2022 / 15:00
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1-0
ΜΑΡΚΟ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-0
2η αγωνιστική Κυριακή 20/11/2022 / 15:00
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 2-0
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟΑΝ 1-2
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ 3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΡΟΣ 3-1
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΜΑΡΚΟ 1-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0-0
3η αγωνιστική 2= Κυριακή 7/11/2022 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟΑΝ  0-0
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ  2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ  0-0
ΠΟΡΟΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ  1-0
ΜΑΡΚΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  2-1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  1-1
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ  0-4

4η αγωνιστική Κυριακή Κυριακή 4/12/2022 / 15:00

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟΑΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
5η αγωνιστική Κυριακή 11/12/2022 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟΑΝ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
6η αγωνιστική Σάββατο 17/12/2022 / 15:00
ΠΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟΑΝ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
7η αγωνιστική Τετάρτη 21/12/2022 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟΑΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
8η αγωνιστική Κυριακή 8/1/2023 / 15:00
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΜΑΡΚΟ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΟΡΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟΑΝ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
9η αγωνιστική Κυριακή 15/1/2023 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΜΑΡΚΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟΑΝ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
10η αγωνιστική Κυριακή 22/1/2023 / 15:00
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟΑΝ

11η αγωνιστική Κυριακή 29/1/2023 / 15:00

ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΟΑΝ - ΠΟΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
12η αγωνιστική Σάββατο 4/2/2023 / 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟΑΝ
ΜΑΡΚΟ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
13η αγωνιστική Τετάρτη 8/2/2023 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟΑΝ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΠΟΡΟΣ

14η αγωνιστική Κυριακή 12/2/2023 / 15:00
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟΑΝ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΟΡΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΑΡΚΟ
15η αγωνιστική Κυριακή 19/2/2023 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΟΑΝ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΑΡΚΟ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
16η αγωνιστική Κυριακή 26/2/2023 / 15:00
ΑΟΑΝ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
17η αγωνιστική Κυριακή 5/3/2023 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΟΑΝ
ΠΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
18η αγωνιστική Σάββατο 11/3/2023 / 15:00
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΟΑΝ - ΜΑΡΚΟ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19η αγωνιστική Τετάρτη 15/3/2023 / 15:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΠΟΡΟΣ
ΜΑΡΚΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ -
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟΑΝ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
20η αγωνιστική Κυριακή 19/3/2023 / 15:00
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΠΟΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΟΑΝ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
21η αγωνιστική Κυριακή 26/3/2023 / 16:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΑΡΚΟ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΠΟΡΟΣ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΟΑΝ -
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
22η αγωνιστική Κυριακή 2/4/2023 / 16:00
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΟΑΝ
23η αγωνιστική Σάββατο  8/4/2023 / 16:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΜΑΡΚΟ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΠΟΡΟΣ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ -
ΑΟΑΝ - ΑΛΜΥΡΟΣ
24η αγωνιστική Τετάρτη 12/4/2023 / 16:00
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΠΟΡΟΣ - ΑΟΑΝ -
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
25η αγωνιστική Κυριακή 23/4/2023 / 16:00
ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟΑΝ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΑΡΚΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΠΟΡΟΣ -
26η αγωνιστική Κυριακή 30/4/2023 / 16:00
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -
ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ -
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ -
ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ - ΑΟΑΝ -
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ -
ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ
ΠΟΡΟΣ - ΜΑΡΚΟ

Φιλικοί Αγώνες / Αγώνες Κυπέλλου

12/8 Ήφαιστος Περιστερίου - Εθνικός 0-4
21/8 Ολυμπιακός Κ19-Εθνικός 3-2
24/8 Βύζας Μεγάρων- Εθνικός 1-4
28/8 Ένωση Ασπροπύργου - Εθνικός 1-1
4/9   Αστ.Μαγούλας- Εθνικός 2-7       

7/9   ΑΟ Καραβά-Εθνικός 1-1                                                                                                      

11/9  Κεραυνός Κερατέας - Εθνικός 0-2                                                                                                         13/9  Εθνικός - Νέο Ικόνιο 1-1
18/9 Άρης Πετρούπολης - Εθνικός 1-1                                                                                                  24.09.ΑΕΚ Β' - Εθνικός 2-2                                                                                                                             02..10 ΓΣ Μαρκό-Εθνικός 0-0                                                                                                                         09.10. Πανιώνιος-Εθνικός 1-0                                                                                                                           16/10 ΠΑΟ Ρούφ - Εθνικός 2-0

26.10 Σαρωνικός - Εθνικός 0-1 Κύπελλο Πειραιά

29.10.Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός 1-2

09/11 Ελλάς Ποντίων-Εθνικός 1-3

30.11.2022 Eθνικός - ΑΠΟ Κερατσίνι 2-0 Κύπελλο Πειραιά