Πρωτάθλημα Γ΄Εθνικής 2023-2024

Α΄ΓΥΡΟΣ

1η αγωνιστική /Τετάρτη 04.10.2023 / 16:00

ΑΟ Υπάτου – Ηλυσιακός
Εθνικός – Ελλοπιακός
Άγιος Νικόλαος – Άρης Πετρούπολης
Ατρόμητος Π. – Ερμής Ζωνιανών
Φωστήρας – Αγία Παρασκευή
Επισκοπή – Απόλλων Σμύρνης
Ατσαλένιος – Προοδευτική
Αλμυρός – ΑΟ Χαϊδαρίου
Πανιώνιος – Περαμαϊκός

2η αγωνιστική / Κυριακή 17.09.2023 / 16:00

Εθνικός – ΑΟ Υπάτου 0-0
Ηλυσιακός – Άγιος Νικόλαος 1-0
Ελλοπιακός – Ατρόμητος Π. 3-0
Άρης Πετρούπολης – Φωστήρας 1-0
Ερμής Ζωνιανών – Επισκοπή 2-2
Αγία Παρασκευή – Ατσαλένιος 0-1
Απόλλων Σμύρνης – Αλμυρός 1-1
Προοδευτική – Πανιώνιος 1-0
ΑΟ Χαϊδαρίου – Περαμαϊκός 2-0

3η αγωνιστική /Κυριακή 24.09.2023 / 16:00

ΑΟ Υπάτου – Άγιος Νικόλαος 1-2
Ατρόμητος Π. – Εθνικός 0-3
Φωστήρας – Ηλυσιακός 0-0
Επισκοπή – Ελλοπιακός 3-0
Ατσαλένιος – Άρης Πετρούπολης 1-2
Αλμυρός – Ερμής Ζωνιανών 2-0
Πανιώνιος – Αγία Παρασκευή 4-0
Περαμαϊκός – Απόλλων Σμύρνης 0-0
ΑΟ Χαϊδαρίου – Προοδευτική 1-0

4η αγωνιστική /Κυριακή 01.10.2023 / 16:00

Ατρόμητος Π. – ΑΟ Υπάτου
Άγιος Νικόλαος  – Φωστήρας
Εθνικός – Επισκοπή
Ηλυσιακός – Ατσαλένιος
Ελλοπιακός – Αλμυρός
Άρης Πετρούπολης – Πανιώνιος
Ερμής Ζωνιανών – Περαμαϊκός
Αγία Παρασκευή – ΑΟ Χαϊδαρίου
Απόλλων Σμύρνης – Προοδευτική

5η αγωνιστική /Κυριακή 07.10.2023 / 16:00

ΑΟ Υπάτου – Φωστήρας
Επισκοπή – Ατρόμητος Π.
Ατσαλένιος – Άγιος Νικόλαος
Αλμυρός – Εθνικός
Πανιώνιος – Ηλυσιακός
Περαμαϊκός – Ελλοπιακός
ΑΟ Χαϊδαρίου – Άρης Πετρούπολης
Προοδευτική – Ερμής Ζωνιανών
Απόλλων Σμύρνης – Αγία Παρασκευή

6η αγωνιστική /Κυριακή 14.10.2023 / 16:00

Επισκοπή – ΑΟ Υπάτου
Φωστήρας – Ατσαλένιος
Ατρόμητος Π. – Αλμυρός
Άγιος Νικόλαος  – Πανιώνιος
Εθνικός – Περαμαϊκός
Ηλυσιακός – ΑΟ Χαϊδαρίου
Ελλοπιακός – Προοδευτική
Άρης Πετρούπολης – Απόλλων Σμύρνης
Ερμής Ζωνιανών – Αγία Παρασκευή

7η αγωνιστική /Κυριακή 22.10.2023 / 16:00

ΑΟ Υπάτου – Ατσαλένιος
Αλμυρός – Επισκοπή
Πανιώνιος – Φωστήρας
Περαμαϊκός – Ατρόμητος Π.
ΑΟ Χαϊδαρίου – Άγιος Νικόλαος
Προοδευτική – Εθνικός
Απόλλων Σμύρνης – Ηλυσιακός
Αγία Παρασκευή – Ελλοπιακός
Ερμής Ζωνιανών – Άρης Πετρούπολης

8η αγωνιστική /Κυριακή 29.10.2023 / 15:00

Αλμυρός – ΑΟ Υπάτου
Ατσαλένιος – Πανιώνιος
Επισκοπή - Περαμαϊκός
Φωστήρας - ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατρόμητος Π. - Προοδευτική
Άγιος Νικόλαος  - Απόλλων Σμύρνης
Εθνικός - Αγία Παρασκευή
Ηλυσιακός - Ερμής Ζωνιανών
Ελλοπιακός - Άρης Πετρούπολης

9η αγωνιστική /Κυριακή 05.11.2023 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Πανιώνιος
Περαμαϊκός - Αλμυρός
ΑΟ Χαϊδαρίου - Ατσαλένιος
Προοδευτική - Επισκοπή
Απόλλων Σμύρνης - Φωστήρας
Αγία Παρασκευή - Ατρόμητος Π.
Ερμής Ζωνιανών - Άγιος Νικόλαος
Άρης Πετρούπολης - Εθνικός
Ελλοπιακός - Ηλυσιακός

10η αγωνιστική /Κυριακή 12.11.2023 / 15:00

Περαμαϊκός - ΑΟ Υπάτου
Πανιώνιος - ΑΟ Χαϊδαρίου
Αλμυρός - Προοδευτική
Ατσαλένιος - Απόλλων Σμύρνης
Επισκοπή - Αγία Παρασκευή
Φωστήρας - Ερμής Ζωνιανών
Ατρόμητος Π. - Άρης Πετρούπολης
Άγιος Νικόλαος  - Ελλοπιακός
Ηλυσιακός - Εθνικός

11η αγωνιστική /Κυριακή 19.11.2023 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - ΑΟ Χαϊδαρίου
Προοδευτική - Περαμαϊκός
Απόλλων Σμύρνης - Πανιώνιος
Αγία Παρασκευή - Αλμυρός
Ερμής Ζωνιανών - Ατσαλένιος
Άρης Πετρούπολης - Επισκοπή
Ελλοπιακός - Φωστήρας
Ηλυσιακός - Ατρόμητος Π.
Εθνικός - Άγιος Νικόλαος

12η αγωνιστική /Κυριακή 26.11.2023 / 15:00

Προοδευτική - ΑΟ Υπάτου
ΑΟ Χαϊδαρίου - Απόλλων Σμύρνης
Περαμαϊκός - Αγία Παρασκευή
Πανιώνιος - Ερμής Ζωνιανών
Αλμυρός - Άρης Πετρούπολης
Ατσαλένιος- Ελλοπιακός
Επισκοπή - Ηλυσιακός
Φωστήρας - Εθνικός
Άγιος Νικόλαος - Ατρόμητος Π.

13η αγωνιστική /Κυριακή 03.12.2023 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Απόλλων Σμύρνης
Αγία Παρασκευή - Προοδευτική
Ερμής Ζωνιανών - ΑΟ Χαϊδαρίου
Άρης Πετρούπολης - Περαμαϊκός
Ελλοπιακός - Πανιώνιος
Ηλυσιακός - Αλμυρός
Εθνικός - Ατσαλένιος
Άγιος Νικόλαος  - Επισκοπή
Ατρόμητος Π. - Φωστήρας

14η αγωνιστική /Κυριακή 10.12.2023 / 15:00

Αγία Παρασκευή - ΑΟ Υπάτου
Απόλλων Σμύρνης - Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική - Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Χαϊδαρίου - Ελλοπιακός
Περαμαϊκός - Ηλυσιακός
Πανιώνιος - Εθνικός
Αλμυρός - Άγιος Νικόλαος
Ατσαλένιος - Ατρόμητος Π.
Φωστήρας - Επισκοπή

15η αγωνιστική /Κυριακή 17.12.2023 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Ερμής Ζωνιανών
Άρης Πετρούπολης - Αγία Παρασκευή
Ελλοπιακός - Απόλλων Σμύρνης
Ηλυσιακός - Προοδευτική
Εθνικός - ΑΟ Χαϊδαρίου
Άγιος Νικόλαος  - Περαμαϊκός
Ατρόμητος Π. - Πανιώνιος
Φωστήρας - Αλμυρός
Επισκοπή - Ατσαλένιος

16η αγωνιστική / Τετάρτη 20.12.2023 / 15:00

Άρης Πετρούπολης - ΑΟ Υπάτου
Ερμής Ζωνιανών - Ελλοπιακός
Αγία Παρασκευή - Ηλυσιακός
Απόλλων Σμύρνης - Εθνικός
Προοδευτική -Άγιος Νικόλαος
ΑΟ Χαϊδαρίου - Ατρόμητος Π.
Περαμαϊκός - Φωστήρας
Πανιώνιος - Επισκοπή
Ατσαλένιος - Αλμυρός

17η αγωνιστική /Κυριακή 07.01.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Ελλοπιακός
Ηλυσιακός - Άρης Πετρούπολης
Εθνικός - Ερμής Ζωνιανών
Άγιος Νικόλαος  - Αγία Παρασκευή
Ατρόμητος Π. - Απόλλων Σμύρνης
Φωστήρας - Προοδευτική
Επισκοπή - ΑΟ Χαϊδαρίου
Ατσαλένιος - Περαμαϊκός
Αλμυρός - Πανιώνιος

Β΄ΓΥΡΟΣ

18η αγωνιστική /Κυριακή 14.01.2024 / 15:00

Ηλυσιακός - ΑΟ Υπάτου
Ελλοπιακός - Εθνικός
Άρης Πετρούπολης - Άγιος Νικόλαος
Ερμής Ζωνιανών - Ατρόμητος Π.
Αγία Παρασκευή - Φωστήρας
Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή
Προοδευτική - Ατσαλένιος
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αλμυρός
Περαμαϊκός - Πανιώνιος

19η αγωνιστική /Κυριακή 21.01.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Εθνικός
Άγιος Νικόλαος - Ηλυσιακός
Ατρόμητος Π. - Ελλοπιακός
Φωστήρας - Άρης Πετρούπολης
Επισκοπή - Ερμής Ζωνιανών
Ατσαλένιος - Αγία Παρασκευή
Αλμυρός - Απόλλων Σμύρνης
Πανιώνιος - Προοδευτική
Περαμαϊκός - ΑΟ Χαϊδαρίου

20η αγωνιστική /Κυριακή 28.01.2024 / 15:00

Άγιος Νικόλαος - ΑΟ Υπάτου
Εθνικός - Ατρόμητος Π.
Ηλυσιακός - Φωστήρας
Ελλοπιακός - Επισκοπή
Άρης Πετρούπολης - Ατσαλένιος
Ερμής Ζωνιανών - Αλμυρός
Αγία Παρασκευή - Πανιώνιος
Απόλλων Σμύρνης - Περαμαϊκός
Προοδευτική - ΑΟ Χαϊδαρίου

21η αγωνιστική /Κυριακή 04.02.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Ατρόμητος Π.
Φωστήρας - Άγιος Νικόλαος
Επισκοπή - Εθνικός
Ατσαλένιος - Ηλυσιακός
Αλμυρός - Ελλοπιακός
Πανιώνιος - Άρης Πετρούπολης
Περαμαϊκός - Ερμής Ζωνιανών
ΑΟ Χαϊδαρίου - Αγία Παρασκευή
Προοδευτική - Απόλλων Σμύρνης

22η αγωνιστική /Κυριακή 11.02.2024 / 15:00

Φωστήρας - ΑΟ Υπάτου
Ατρόμητος Π. - Επισκοπή
Άγιος Νικόλαος - Ατσαλένιος
Εθνικός - Αλμυρός
Ηλυσιακός - Πανιώνιος
Ελλοπιακός - Περαμαϊκός
Άρης Πετρούπολης - ΑΟ Χαϊδαρίου
Ερμής Ζωνιανών - Προοδευτική
Αγία Παρασκευή - Απόλλων Σμύρνης

23η αγωνιστική /Κυριακή 18.02.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Επισκοπή
Ατσαλένιος - Φωστήρας
Αλμυρός - Ατρόμητος Π.
Πανιώνιος - Άγιος Νικόλαος
Περαμαϊκός - Εθνικός
ΑΟ Χαϊδαρίου - Ηλυσιακός
Προοδευτική - Ελλοπιακός
Απόλλων Σμύρνης - Άρης Πετρούπολης
Αγία Παρασκευή - Ερμής Ζωνιανών

24η αγωνιστική /Κυριακή 25.02.2024 / 15:00

Ατσαλένιος - ΑΟ Υπάτου
Επισκοπή - Αλμυρός
Φωστήρας - Πανιώνιος
Ατρόμητος Π. - Περαμαϊκός
Άγιος Νικόλαος - ΑΟ Χαϊδαρίου
Εθνικός - Προοδευτική
Ηλυσιακός - Απόλλων Σμύρνης
Ελλοπιακός - Αγία Παρασκευή
Άρης Πετρούπολης - Ερμής Ζωνιανών

25η αγωνιστική /Κυριακή 03.03.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Αλμυρός
Πανιώνιος - Ατσαλένιος
Περαμαϊκός - Επισκοπή
ΑΟ Χαϊδαρίου - Φωστήρας
Προοδευτική - Ατρόμητος Π.
Απόλλων Σμύρνης - Άγιος Νικόλαος
Αγία Παρασκευή - Εθνικός
Ερμής Ζωνιανών - Ηλυσιακός
Άρης Πετρούπολης - Ελλοπιακός

26η αγωνιστική /Κυριακή 09.03.2024 / 15:00

Πανιώνιος - ΑΟ Υπάτου
Αλμυρός - Περαμαϊκός
Ατσαλένιος - ΑΟ Χαϊδαρίου
Επισκοπή - Προοδευτική
Φωστήρας - Απόλλων Σμύρνης
Ατρόμητος Π. - Αγία Παρασκευή
Άγιος Νικόλαος - Ερμής Ζωνιανών
Εθνικός - Άρης Πετρούπολης
Ηλυσιακός - Ελλοπιακός

27η αγωνιστική /Σάββατο 17.03.2024 / 15:00

ΑΟ Υπάτου - Περαμαϊκός
ΑΟ Χαϊδαρίου - Πανιώνιος
Προοδευτική - Αλμυρός
Απόλλων - Ατσαλένιος
Αγία Παρασκευή - Επισκοπή
Ερμής Ζωνιανών - Φωστήρας
Άρης Πετρούπολης - Ατρόμητος Π.
Ελλοπιακός - Άγιος Νικόλαος -
Εθνικός - Ηλυσιακός

28η αγωνιστική /Κυριακή 24.03.2024 / 15:00

ΑΟ Χαϊδαρίου - ΑΟ Υπάτου
Περαμαϊκός - Προοδευτική
Πανιώνιος - Απόλλων Σμύρνης
Αλμυρός - Αγία Παρασκευή
Ατσαλένιος - Ερμής Ζωνιανών
Επισκοπή - Άρης Πετρούπολης
Φωστήρας - Ελλοπιακός
Ατρόμητος Π. - Ηλυσιακός
Άγιος Νικόλαος - Εθνικός

29η αγωνιστική /Κυριακή 31.03.2024 / 16:00

ΑΟ Υπάτου - Προοδευτική
Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Χαϊδαρίου
Αγία Παρασκευή - Περαμαϊκός
Ερμής Ζωνιανών - Πανιώνιος
Άρης Πετρούπολης - Αλμυρός
Ελλοπιακός - Ατσαλένιος
Ηλυσιακός - Επισκοπή
Εθνικός - Φωστήρας
Ατρόμητος Π. - Άγιος Νικόλαος

30η αγωνιστική /Κυριακή 07.04.2024 / 16:00

Απόλλων Σμύρνης - ΑΟ Υπάτου
Προοδευτική - Αγία Παρασκευή
ΑΟ Χαϊδαρίου - Ερμής Ζωνιανών
Περαμαϊκός - Άρης Πετρούπολης
Πανιώνιος - Ελλοπιακός
Αλμυρός - Ηλυσιακός
Ατσαλένιος - Εθνικός
Επισκοπή - Άγιος Νικόλαος
Φωστήρας - Ατρόμητος Π.

31η αγωνιστική /Κυριακή 14.04.2024 / 16:00

ΑΟ Υπάτου - Αγία Παρασκευή
Ερμής Ζωνιανών - Απόλλων Σμύρνης
Άρης Πετρούπολης - Προοδευτική
Ελλοπιακός - ΑΟ Χαϊδαρίου
Ηλυσιακός - Περαμαϊκός
Εθνικός - Πανιώνιος
Άγιος Νικόλαος - Αλμυρός
Ατρόμητος Π. - Ατσαλένιος
Επισκοπή - Φωστήρας

32η αγωνιστική /Σάββατο 20.04.2024 / 16:00

Ερμής Ζωνιανών - ΑΟ Υπάτου
Αγία Παρασκευή - Άρης Πετρούπολης
Απόλλων Σμύρνης - Ελλοπιακός
Προοδευτική - Ηλυσιακός
ΑΟ Χαϊδαρίου - Εθνικός
Περαμαϊκός - Άγιος Νικόλαος
Πανιώνιος - Ατρόμητος Π.
Αλμυρός - Φωστήρας
Ατσαλένιος - Επισκοπή

33η αγωνιστική /Τετάρτη 24.04.2024 / 16:00

ΑΟ Υπάτου - Άρης Πετρούπολης
Ελλοπιακός - Ερμής Ζωνιανών
Ηλυσιακός - Αγία Παρασκευή
Εθνικός - Απόλλων Σμύρνης
Άγιος Νικόλαος - Προοδευτική
Ατρόμητος Π. - ΑΟ Χαϊδαρίου
Φωστήρας - Περαμαϊκός
Επισκοπή - Πανιώνιος
Αλμυρός - Ατσαλένιος

34η αγωνιστική /Κυριακή 28.04.2024 / 16:00

Ελλοπιακός - ΑΟ Υπάτου
Άρης Πετρούπολης - Ηλυσιακός
Ερμής Ζωνιανών - Εθνικός
Αγία Παρασκευή - Άγιος Νικόλαος
Απόλλων Σμύρνης - Ατρόμητος Π.
Προοδευτική - Φωστήρας
ΑΟ Χαϊδαρίου - Επισκοπή
Περαμαϊκός - Ατσαλένιος
Πανιώνιος - Αλμυρός

Αγώνες κυπέλλου & Φιλικοί


12.08.2023 Ήφαιστος Περιστερίου-Εθνικός 2-2
20.08.2023 Πανιώνιος-Εθνικός 4-1
27.08.2023 Εθνικός-ΑΟ Καραβά 1-0
30.08.2023 Εθνικός -ΠΑΟ Κρουσσώνα ΚΕ 5-0
03.09.2023 Ιάλυσος-Εθνικός 0-2 ΚΕ 

13.09.2023 Πανθρακικός-Εθνικός 0-1 (Διεκόπη) ΚΕ