![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002864-ea896ea899/IMG_1990-1.jpeg?ph=e59f7c8773)
Ξεκίνησε η προετοιμασία / Το τεχνικό team
Ξεκίνησε την προετοιμασία του ο Εθνικός στο γήπεδο του ΣΕΦ για την σεζόν 2023-2024. Το παρών έδωσε σύσσωμη η Διοίκηση της ομάδας μας η οποία τόνισε στους ποδοσφαιριστές μας, ότι ενωμένοι και με πολύ δουλειά μπορούμε να πετύχουμε τους στόχους μας.
Ο Εθνικός ανακοινώνει το τεχνικό team που θα πλαισιώσει τον Βαγγέλη Χαντέ στην εκγύμναση των ποδοσφαιριστών μας.
Όπως είναι ήδη γνωστό Γυμναστής της ομάδας μας θα είναι ο Γιάννης Βασιλικής..
Προπονητής τερματοφυλάκων αναλαμβάνει ο Στέλιος Φαλούτσος που έχει εργασθεί σε Καλλιθέα, ΠΑΟ Ρούφ κλπ, ενώ ο Αλέξανδρος Ρέντζος αναλαμβάνει βοηθός προπονητή.
Χρέη φροντιστή θα κάνει ο Γιάννης Ωρολογάς.
Επικεφαλής Φυσικοθεραπευτής είναι ο Βασίλης Τζώρτζης, με βοηθούς τους Βασίλη Παναγάκο και Βαγγέλη Πάτση.
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002850-9c3c09c3c4/IMG_1861.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002852-051be051c1/IMG_1863.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002854-50c0150c04/IMG_1867.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002856-0777407777/IMG_1866.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002858-f2f03f2f05/IMG_1860.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002860-e13c0e13c2/IMG_1862.jpeg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002862-523b0523b4/IMG_2157.jpeg?ph=e59f7c8773)