![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000743-cd0eece0f8/-0-5-4.jpg?ph=e59f7c8773)
Την Κυριακή ο αγώνας για το κύπελλο Πειραιά
Την ευκαιρία να δεί αγωνιζόμενους τους ποδοσφαιριστές με ελάχιστες η και καθόλου συμμετοχές σε πρωτάθλημα ή κύπελλο έδωσε ο Μουράτ Σεροπιάν (ο προπονητής του Εθνικού έδωσε ρεπό σχεδόν σε όλους τους βασικούς ποδοσφαιριστές του) στο χθεσινό φιλικό με το Μαρκόπουλο στο οποίο η ομάδα μας ηττήθηκε με 1-0.
Σε ρυθμούς προπόνησης μπαίνει και ο Δημήτρης Πεχλιβανίδης που ακολουθεί ατομικό πρόγραμμα, ενώ λύθηκε κοινή συναινέσει η συνεργασία της ομάδας με τον Θανάση Σαραντόπουλο,ο Σύλλογος τον ευχαριστεί για την προσφορά του και του εύχεται καλή συνέχεια στην καριέρα του.
Ο ποδοσφαιρικός Εθνικός εύχεται στους αθλητές και στους φιλάθλους του υγεία,ευτυχία, Χρόνια πολλά και Καλά Χριστούγεννα!