![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Στον Ταύρο με την Κηφισιά
Στο γήπεδο του Ταύρου θα διεξαχθεί η αναμέτρηση για την 8η αγωνιστική του πρωταθλήματος - Κυριακή 10.11.2019 ώρα 15:00 - ανάμεσα στον Εθνικό και την Κηφισιά.
Ως γνωστόν το γήπεδο της Καλλιθέας έχει κλείσει προκειμένου να γίνει η απαραίτητη συντήρηση στον αγωνιστικό χώρο, με την ομάδα μας να ψάχνει την έδρα που θα δώσει τους δύο συνεχόμενους εντός έδρας αγώνες με τον επόμενο χρονικά - για την 9η αγωνιστική- κόντρα στον Ακράτητο να είναι προγραμματισμένος να διεξαχθεί εκτός απροόπτου το Σάββατο 16.11.2019 στο γήπεδο του Ρέντη.
Στα αγωνιστικά σίγουρα απών θα είναι ο Τσιντώνης που αντίκρισε δύο κίτρινες και αποβλήθηκε στον εκτός έδρας αγώνα με τον Πανθηραϊκό.