![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Στο γήπεδο του Ταύρου κόντρα στην Επισκοπή
Ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας ενόψει της αυριανής κρίσιμης αναμέτρησης κόντρα στην Επισκοπή. Ο αγώνας θα διεξαχθεί στο Δημοτικό γήπεδο Ταύρου "Σπύρος Γιαλαμπίδης" με ώρα έναρξης στις 15:00.
Ο Λουκάς Καραδήμος είδε όλους τους παίκτες του να προπονούνται κανονικά, πράγμα που σημαίνει πως όλοι οι ποδοσφαιριστές είναι στη διάθεση. Η τελική 18αδα θα ανακοινωθεί την ημέρα του αγώνα στο γήπεδο.
Σύσσωμο το ποδοσφαιρικό τμήμα -μαζί με τις ακαδημίες- έκοψε το πρωί την πρωτοχρονιάτικη πίτα (Θα ακολουθήσει ρεπορτάζ).