![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Οι Διαιτητές της 17ης αγωνιστικής
Ορίσθηκαν οι διαιτητές της 17ης αγωνιστικής όπου ο Εθνικός θα κοντραριστεί με τον Ατρόμητο Πειραιώς.
Ο αγώνας είναι προγραμματισμένος για την Κυριακή 03/02/19 κι ώρα 15:00 στο Δημοτικό γήπεδο «Σταύρος Μελισσουργός» στου Ρέντη.
Την αναμέτρηση θα διευθύνει ο κ. Κωνσταντίνος Κατοίκος από την Αθήνα. Βοηθοί του θα είναι οι κ.κ. Ευθύμιος Κουρέντας από τον Σ.Δ. Τρικάλων και Άγγελος Ζήρδας από την Αθήνα. Παρατηρητής διαιτησίας ορίσθηκε από την αρμόδια επιτροπή ο κ. Νεκτάριος Παστρωμάς από τον Σ.Δ. Δυτικής Αττικής.