![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Οι Διαιτητές της 14ης αγωνιστικής
Ορίσθηκαν από την αρμόδια επιτροπή οι διαιτητές του επόμενου κρίσιμου εκτός έδρας παιχνιδιού με την Προοδευτική, την Κυριακή 13/1/19 στο Δημοτικό γήπεδο Νικαίας (Προοδευτικής).
Την αναμέτρηση θα διευθύνει ο κ. Αριστείδης Βάτσιος του συνδέσμου Ανατολικής Αττικής. Βοηθοί του θα είναι οι κ.κ. Κωνσταντίνος Οικονόμου και Χρήστος Πλακάς του ίδιου συνδέσμου. Παρατηρητής διαιτησίας θα είναι ο κ. Ευστράτιος Παπουτσέλης του συνδέσμου της Λέσβου.