![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Ο Γιώργος Γραμματικόπουλος στον Εθνικό
Η Διοικούσα Επιτροπή του ποδοσφαιρικού τμήματος του Εθνικού ΟΠ.Φ.Π.Φ. ανακοινώνει την απόκτηση του Γιώργου Γραμματικόπουλου.
Ο 34χρονος (20.10.1985) κεντρικός επιθετικός και περσινός πρώτος σκόρερ του 3ου Ομίλου της Γ Έθνικής με τον Ναυπακτιακό Αστέρα -συνολικά 5 φορές πρώτος σκόρερ σε Δ΄ και Γ΄Εθνική- έχει αγωνισθεί ακόμα σε Αχαϊκή, Ζαβλάνι, Ατρόμητο Αχαϊας, ΠΑΟ Βάρδας, Τσικλητήρα Πύλου, Τριαταϊκός, Παναχαϊκή, Παναιγιάλειος και Τυληκράτη, θα αποτελέσει την αιχμή του δόρατος στην επιθετική γραμμή της ομάδας.