![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Μια στροφή πριν το τέλος του πρωταθλήματος
Δίχως απρόοπτα ολοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας υπό την καθοδήγηση του Νίκου Γκουλή, ενόψει της Κυριακάτικης (16:00) αναμέτρησης κόντρα στον Α.Ο. Παλαιόχωρας στην Καλλιθέα.
Σε αυτό το παιχνίδι δεν έχει δικαίωμα συμμετοχής ο Ηρακλής Αλεξίου, ο οποίος συμπλήρωσε κάρτες στο ματς με τον Ιωνικό. Εκτός παραμένει κι ο Νίκος Βενέτης, ο οποίος δεν έχει ξεπεράσει ακόμη το πρόβλημα τραυματισμού που τον ταλανίζει.
Οι ποδοσφαιριστές θα συγκεντρωθούν αύριο στο «Γρ. Λαμπράκης», όπου εκεί θα αποφασιστεί η 18αδα.