![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002102-6e02f6e031/295832404_7792996537408241_7354262729404313489_n.jpg?ph=e59f7c8773)
Μια ανανέωση και μια προσθήκη.
Ο Εθνικός ανακοινώνει μια ανανέωση και μια προσθήκη.
Πρόκειται για τους νεαρούς και ταλαντούχους Δημήτρη Γιαννόπουλο και Θύμιο Θεοδώρου.
Ο 20χρονος μέσος Δημήτρης Γιαννόπουλος κατά την περασμένη περίοδο έδειξε αρκετά καλά στοιχεία και τα εξαργυρώνει με την ανανέωση της συνεργασίας του με την ομάδα μας.
Ο επίσης 20χρονος υψηλόσωμος κεντρικός αμυντικός Θύμιος Θεοδώρου προέρχεται από τις Ακαδημίες της ΑΕΚ, την Κ20 του Παναιτωλικού, ενώ πέρσι αγωνιζόταν στον Άγιο Ιερόθεο