![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Με τον Ίκαρο Καλλιθέας
Σε αναμονή των εξελίξεων για την θέση του προπονητή ο Εθνικός στο πλαίσιο της 4ης φάσης του Κυπέλλου Πειραιώς αντιμετωπίζει -όπως και πέρσι για τον ίδιο θεσμό- αύριο Τετάρτη 30.10.2019 στο γήπεδο της Παραλίας Τζιτζιφιών τον Ίκαρο Καλλιθέας, η ώρα έναρξης του αγώνα έχει ορισθεί για τις 15:00.
Διαιτητής της αναμέτρησης ορίσθηκε ο κ.Κακριδής, με επόπτες τους κ.κ. Ζερβακάκη και Μητάκο.