![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002924-8a3228a324/%CE%91gones.jpeg?ph=e59f7c8773)
Με τον Ιάλυσο ο επόμενος αγώνας κυπέλλου
Τον Ιάλυσο στην Ρόδο θα αντιμετωπίσει ο Εθνικός για την δεύτερη αγωνιστική του κυπέλλου Ελλάδας, η ομάδα μας θα προσπαθήσει να προκριθεί στην επόμενη φάση, σε ένα δυνατό αγώνα μια εβδομάδα πριν την έναρξη του πρωταθλήματος.
Η 20αδα που επέλεξε ο Βαγγέλης Χαντές και θα ταξιδέψει αεροπορικώς για την Ρόδο, αποτελούν οι: Αντωνίου, Γεωργούσης, Ζωγραφάκης, Θεοδώρου, Κατσόγιαννης, Κούμπουλα, Κουτσοποδιώτης, Κρητικός, Κυριαζής, Μακρυγιάννης, Μαλάϊ, Μπουτσικάρης,
Ντινιωτάκης, Παπαγελλής Β, Παπαγελλής Γ, Πλουμάτος, Πολύζος, Σέχου, Τσιάβος και
Χρούστινετς