![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000096-8ca888da7d/sima%20tipou3-9.jpg?ph=e59f7c8773)
Με πίστη για επιστροφή στις νίκες
Oλοκληρώθηκε η προετοιμασία της ομάδας μας ενόψει του αγώνα της 8ης αγωνιστικής κόντρα στον Α.Ο. Γιούχτα, με τον οποίο ισοβαθμούμε στον πίνακα του 5ου ομίλου της Γ΄ Εθνικής.
Ο Λουκάς Καραδήμος κατά την προσφιλή του συνήθεια θα ανακοινώσει τους «18 εκλεκτούς» της αποστολής λίγο πριν την έναρξη του αγώνα.
Στις 15:00 θα ξεκινήσει αυτός ο «εντός» έδρας αγώνας στο Γήπεδο του Σχιστού Κερατσινίου «Παναγιώτης Σαλπέας», καθώς το «Γρηγόρης Λαμπράκης» της Καλλιθέας έχει κλείσει ώστε να γίνει η συντήρηση του αγωνιστικού χώρου.