![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002792-8e7608e764/newa2022.jpeg?ph=e59f7c8773)
Λύση συνεργασίας με Χάρη Κατσογιάννη
Ο Εθνικός ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας του με τον Χάρη Κατσογιάννη. Η ομάδα μας ευχαριστεί τον εν λόγω ποδοσφαιριστή και του εύχεται κάθε προσωπική και επαγγελματική επιτυχία.
Ο Εθνικός ανακοινώνει την λύση της συνεργασίας του με τον Χάρη Κατσογιάννη. Η ομάδα μας ευχαριστεί τον εν λόγω ποδοσφαιριστή και του εύχεται κάθε προσωπική και επαγγελματική επιτυχία.