![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000743-cd0eece0f8/-0-5-4.jpg?ph=e59f7c8773)
Κατατέθηκε η δήλωση συμμετοχής / Στην Καλλιθέα η έδρα
Κατατέθηκε απο την Διοικούσα Επιτροπή η δήλωση συμμετοχής στο νέο πρωτάθλημα της Γ΄Εθνικής,η προθεσμία των δηλώσεων λήγει την Δευτέρα 05.08.2019..
Το γήπεδο της Καλλιθέας θα χρησιμοποιήσει ώς έδρα και την νέα αγωνιστική χρονιά ο Εθνικός,ενώ την Παρασκευή 09.08.2019 η ΕΠΟ θα προχωρήσει στην κλήρωση του κυπέλλου Ελλάδας του οποίου η πρώτη φάση θα διεξαχθεί-εκτός απροόπτου- την Κυριακή 25.08.2019.