![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Η προετοιμασία για τον εκτός έδρας αγώνα με τον Άγιο Ιερόθεο
Υπό καταρρακτώδη βροχή ολοκληρώθηκε η σημερινή προπόνηση της ομάδας η οποία συνεχίζει την προετοιμασία της για τον δεύτερο συνεχόμενο εκτός έδρας αγώνα κόντρα στον Άγιο Ιερόθεο.
Στη συνέχεια η ομάδα πήγε στη λέσχη για θεωρεία και βίντεο ανάλυσητου προσεχούς αντιπάλου της.
Ο αγώνα της Κυριακής στο πλαίσιο της 3ης αγωνιστικής θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Γήπεδο «Χωράφας» Περιστερίου με ώρα έναρξης στις 16:00.
Διαιτητής της συγκεκριμένης αναμέτρησης ορίσθηκε ο κ.Λάμπρου απο τον Σύνδεσμο της Εύβοιας, βοηθοί του - από τον ίδιο σύνδεσμο - θα είναι οι κ.κ. Παγούρας και Πριόνας.