![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Η προετοιμασία για τον αγώνα με την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ολοκληρώθηκε πριν λίγη ώρα η σημερινή προπόνηση της ομάδας για το Κυριακάτικο ματς κόντρα στον ΣΥΝΚΑ (γήπεδο Κερατσινίου), δίχως να προκύψει κάποιο πρόβλημα.
Η προετοιμασία θα συνεχιστεί με προπόνηση αύριο. Το Μοσχάτο σε διπλές αναμετρήσεις θα αντιμετωπίσει ο Εθνικός για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Πειραιά. Οι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων θα ανακοινωθούν από την Ε.Π.Σ.Π. τις επόμενες ημέρες.