![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000096-8ca888da7d/sima%20tipou3-9.jpg?ph=e59f7c8773)
Η αποστολή για τον αγώνα με την Προοδευτική
Ολοκλήρωσε την προετοιμασία της η ομάδα μας και είναι έτοιμη να ριχτεί στην μάχη του νέου πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής αρχής γενομένης απο τον αγώνα της 1ης αγωνιστικής με αντίπαλο την Προοδευτική - Κυριακή 30/9, ώρα 16:00 -στο Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας.
Στα πλάνα του Λουκά Καραδήμου ενόψει του αυριανού αγώνα συμπεριλαμβάνονται όλοι οι παίκτες του,εκτός απο τον Blanco που παραμένει τραυματίας.