![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000096-8ca888da7d/sima%20tipou3-9.jpg?ph=e59f7c8773)
Η αποστολή για τον αγώνα με την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Μετά και την σημερινή προπόνηση ολοκληρώθηκε η προετοιμασία του Εθνικού για την 2η εκτός έδρας αναμέτρηση στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Γ΄Εθνικής με αντίπαλο την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ στο γήπεδο των Μουρνιών.
Ο Λουκάς Καραδήμος επέλεξε 19 ποδοσφαιριστές για το ταξίδι στα Χανιά και συγκεκριμένα τους:
Αλεξίου, Βενέτη, Βλάχο, Blanco, Buter, Βουτσινά, Κατίδη, Κολιοφούκα , Κορνέζο, Κωνσταντίνου, Λεωνιδόπουλο, Μάναλη, Μηλιώτη, Πεχλιβανίδη, Πολίτη, Romano, Σκεντεράι, Σμίλτο και Τσιλιγκίρη.