![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000096-8ca888da7d/sima%20tipou3-9.jpg?ph=e59f7c8773)
Φιλικά προετοιμασίας
Συνεχίζει την προετοιμασία του για τη νέα ποδοσφαιρική περίοδο ο Εθνικός και εκτός απο την πρώτη αγωνιστική για το Κύπελλο Ελλαδος 2018/2019 που θα υποδεχθεί τον Α.Ο Παλαιόχωρας (Κυριακή 26/8), έχει προγραμματίσει άλλα δυο φιλικά.
Πιο συγκεκριμένα, την Τετάρτη 22/8 (18:00) θα φιλοξενηθεί από τον Α.Ο Υπάτου στο Δημοτικό Στάδιο Σχηματαρίου ενώ το Σάββατο 1/9 θα φιλοξενήσει τον Ηλυσιακό, σε μια αναμέτρηση που θα διεξαχθεί στο Δημοτικό Στάδιο Καλλιθέας στις 17:30.