![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Ενημερωτικό Δελτίο
Πολύωρη συνάντηση με θέμα τα τρέχοντα ζητήματα του ποδοσφαιρικού τμήματος έλαβε χώρα εχθές το βράδυ στα γραφεία του συλλόγου.
Παρά του ότι η νέα σεζόν όπως όλοι γνωρίζουμε έχει αρκετές δυσκολίες και ο προϋπολογισμός είναι συγκεκριμένος, τα πρώτα μηνύματα είναι ενθαρρυντικά και ο σχεδιασμός είναι εντός του πλάνου της Διοικούσας Επιτροπής της ομάδας.
Υπάρχει συγκεκριμένη φιλοσοφία για την αγωνιστική αλλά και για την εξωαγωνιστική παρουσία της ομάδας κατά την φετινή περίοδο, η οποία θα αναλυθεί στους φίλους της ομάδας σε ανοιχτή συγκέντρωση -εν ευθέτω χρόνο- μιας και αυτή τη στιγμή προέχει ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ομάδας μας.
Φέτος περισσότερο ίσως από ποτέ, η ομάδα χρειάζεται την στήριξη του κόσμου της.