![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002844-db632db635/IMG_20230726_125916.jpeg?ph=e59f7c8773)
Έναρξη συνεργασίας με τον Σπύρο Γεωργούση
Η Διοίκηση του Εθνικού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την έναρξη της συνεργασίας της με τον επιθετικό Σπύρο Γεωργούση.
Ο 24χρονος (24.07.1999) ποδοσφαιριστής ξεκίνησε την καριέρα του από τις Ακαδημίες του Παναιτωλικού, ενώ έχει αγωνισθεί και με τις φανέλες των Πανιωνίου, Τυληκράτη αλλά και στην Super League 2 με τις ομάδες του Θεσπρωτού και της Επισκοπής.
Σπύρο καλώς ήρθες στον Εθνικό.