![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
Έναρξη συνεργασίας με Ν.Γκουλή
Η Διοίκηση του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ. ανακοινώνει την έναρξη συνεργασίας με τον προπονητή Νίκο Γκουλή.
O Βοιωτός προπονητής -κάτοχος πτυχίου UEFA Pro- κάθεται ξανά στον πάγκο των «κυανόλευκων», μετά τη σεζόν 2010-11, για το πρωτάθλημα της Β΄ Εθνικής κατηγορίας.
Η μεγαλύτερή του θητεία ήταν αυτή μεταξύ της 28/2/2007 μέχρι την 21/5/2008 και πάλι στη Β΄ Εθνική όπου κοουτσάρισε την ομάδα σε 46 παιχνίδια. Μεταξύ άλλων, ο πολύπειρος τεχνικός έχει δουλέψει σε Ελευσίνα, Καβάλα, Τρίκαλα, Απόλλων Σμύρνης, Καλλιθέα, Κέρκυρα, Θρασύβουλο, Πιερικό και ΟΦΗ.
Κόουτς, καλώς επέστρεψες στην οικογένεια του Εθνικού.