![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002830-598d4598d7/BOUTSI.jpeg?ph=e59f7c8773)
Έναρξη συνεργασίας με Γιάννη Μπουτσικάρη
Η Διοίκηση του Εθνικού βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την μεταγραφή του Γιάννη Μπουτσικάρη
Ο 24χρονος ταλαντουχος μέσος (06.12.1999) που αποτελεί πλέον μέλος της ομάδας μας, διακρίθηκε ιδιαίτερα την προηγούμενη σεζόν αγωνιζόμενος ως αρχηγός με την φανέλα της Αγίας Παρασκευής έχοντας 9 ασίστ και 2 γκολ σε 21 συμμετοχές. Ο Μπουτσικάρης ξεκίνησε την καριέρα του από τις Ακαδημίες της ΑΕΚ και τον Ατρόμητο Χαλανδρίου.
Γιάννη καλώς ήρθες στον Εθνικό.