![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000984-3f3ad402fd/sima%20tipou%20oritzinal.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200001518-3ede53ede7/IMG_20191207_095428.jpg?ph=e59f7c8773)
Αποστολή στους Αγίους...
Χωρίς τον τιμωρημένο (λόγω καρτών) Κυριάκο Δημακάκο θα αγωνισθεί στο Δημοτικό γήπεδο των Αγίων Αναγύρων οπού θα αντιμετωπίσει την ομώνυμη ομάδα ο Εθνικός.
Η 18αδα του αγώνα κατά την προσφιλή τακτική του προπονητή της ομάδας Μουράτ Σεροπιάν -που είναι προγραμματισμένος στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής του 5ου Ομίλου της Γ΄Εθνικής και θα ξεκινήσει στις 15:00 - θα ανακοινωθεί λίγη ώρα πριν την σέντρα της αναμέτρησης.
Ελαφρύ τρέξιμο ξεκίνησε ο Δημήτρης Πεχλιβανίδης, ο ποδοσφαιριστής της ομάδας θα χρειασθεί λίγο χρόνο ακόμα προκειμένου να αναρρώσει πλήρως απο τον τραυματισμό και την εγχείρηση στην οποία υπεβλήθη.Ανάλογη πορεία εν ευθέτω χρόνω θα έχει και ο έτερος μακροχρόνια τραυματίας Γιώργος Μακροστέργιος.