![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000073-4d7654e756/sima%20tipou3-2.jpg?ph=e59f7c8773)
Ανανέωση συνεργασίας
Η Διοίκηση του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ. ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Μάναλη (21/12/1994), ο οποίος θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα μας για 5η συνεχή χρονιά.
Η Διοίκηση του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ. ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον ποδοσφαιριστή Γιώργο Μάναλη (21/12/1994), ο οποίος θα συνεχίσει να προσφέρει τις υπηρεσίες του στην ομάδα μας για 5η συνεχή χρονιά.