![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002084-0bcaf0bcb2/newa2022-2.jpg?ph=e59f7c8773)
![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200002778-5315353156/343909027_772336177835889_8051788889663628736_n.jpeg?ph=e59f7c8773)
Ανανέωση συνεργασίας με Βαγγέλη Χαντέ
Ο Εθνικός με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με τον Βαγγέλη Χαντέ.
Ο προπονητής της ομάδας μας με το εξαίρετο έργο στο μισό της προηγούμενης σεζόν θα βρίσκεται και την νέα αγωνιστική περίοδο στην άκρη του πάγκου του Εθνικού.
Ο Βαγγέλης Χαντές ανέλαβε στις 31.12.2022 και με την δική του καθοδήγηση ο Εθνικός είχε 8 νίκες 9 ισοπαλίες και μόλις 2 ήττες για το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, ενώ παράλληλα κατέκτησε και το κύπελλο Πειραιά.