![](https://e59f7c8773.clvaw-cdnwnd.com/a5fb8dd25800fdfdfb30f1dab08fcef1/200000073-4d7654e756/sima%20tipou3-2.jpg?ph=e59f7c8773)
Άλλη μια μεταγραφή
H Διοίκηση του Εθνικού Ο.Φ.Π.Φ. συνεχίζοντας την ενίσχυση της ομάδας ανακοινώνει την απόκτηση του Λουάν Σκεντεράϊ.
Ο 19χρονος μέσος (31/07/1999) αγωνίσθηκε κατά την παρελθούσα αγωνιστική περίοδο στο Κερατσίνι, ενώ ξεκίνησε την καριέρα του απο την ΑΕ Ερμιονίδας όπου σε ηλικία 17 ετών είχε ήδη 4 συμμετοχές στην Football League, σε πρωτάθλημα και κύπελλο.
Λουάν, καλώς ήλθες στην οικογένεια του Εθνικού!